Întâlnire cu Bára și Martin

Întâlnire cu Bára și Martin

 

Bună,

Aș dori să susțin toți cei singuri, astfel încât să nu înceteze să creadă că omologul lor de vis are într-adevăr șansa de a-l găsi. Căutam o persoană alături de care să mă simt, care să iubească natura, la fel ca mine, să fie sportivă și cool. Cu care voi sta in fata unui cort cu un pahar de vin si voi privi apusurile, care ma vor face sa rad si deci tot ce il voi iubi si el ma va iubi.

P.S. Cred că noua strategie aleasă mi-a funcționat pentru a da un telefon cu omologul meu după câteva mesaje, așa că se va ști destul de repede dacă are sens să continui să scriu sau să iau în calcul o întâlnire.

Mulțumesc,

Bára a Martin

 

 

 dating, dating


Experiență cu site-urile de dating

Ioan și-a găsit fericirea

Ioan și-a găsit fericirea

Drumul până la găsirea persoanei potrivite a fost o adevărată aventură; am avut câteva întâlniri fără acea scânteie proverbială, dar după trei luni mi-am găsit prințesa visurilor mele :-) S-a aprins o flacără atât de puternică, la care niciunul dintre noi nu se mai aștepta la vârsta noastră! Acum ne dorim doar ca acest sentiment să dureze la nesfârșit!

Întâlnire cu doamna Gabriela

Întâlnire cu doamna Gabriela

Am primit imediat mesaje și trebuie să spun că au fost întotdeauna decente, fără vulgarități și perversiuni. În scurt timp mi-a scris un bărbat, am schimbat mesaje foarte frumoase, mi-a trimis numărul lui de telefon dacă vreau să îl sun. A fost plăcut chiar și la ureche, ne-am vizitat de câteva ori, s-a mutat la mine în mai și ne-am căsătorit pe 18 iulie..

Ne-ați scris - povestea lui Libor

Ne-ați scris - povestea lui Libor

Când îmi pierdeam speranța, am răspuns la profilul unei femei la care nici măcar nu speram că va ieși ceva din asta. Cu toate acestea, mi-a răspuns, am schimbat mai multe e-mailuri și ne-am întâlnit la scurt timp după aceea. Ea a fost mai proactivă la prima întâlnire, așa că a venit la mine (distanța noastră comună este de 60 km). Ulterior, ne-am întâlnit în mod regulat la sfârșit de săptămână - o dată ea la mine acasă, a doua oară eu la ea.

Tu ne-ai scris – povestea lui Petru

Tu ne-ai scris – povestea lui Petru

Și acum suntem împreună de șase luni. Ne-am simțit foarte bine împreună. Și cred că mai avem încă mult de lucru. Și avem patru copii împreună, așa că e în regulă. Sunt amuzante și amândoi le iubim. Avem o cheie în dormitor și nu ne este teamă să o folosim. Așa că îmi încrucișez degetele și, credeți-mă, va fi nevoie de o șansă.

Povestea trimisă de Elena

Povestea trimisă de Elena

Datorită profesionalismului dumneavoastră, am întâlnit un bărbat drăguț la vârsta de șaptezeci și șase de ani. A fost ca un fel de lovitură de energie uimitoare. Ca un miracol!  Când ne-am întâlnit pentru prima dată, nu ne puteam vedea decât ochii, iar mâinile noastre care se atingeau erau calde și pline de tandrețe. Mi-am găsit jumătatea care îmi lipsea și în acea noapte am primit o poezie frumoasă pe care aș dori-o tuturor îndrăgostiților...

Tu ne-ai scris - povestea lui Petra și František

Tu ne-ai scris - povestea lui Petra și František

A fost aproape clar de la începutul scrierii că el era alesul. Totuși, după aproape 2 luni, amândoi simțim la fel, chiar dacă anumite probleme (divorț etc.) sunt și vor fi acolo. O să vă scriu după un an, dacă a durat cu adevărat :).