Întâlnire cu doamna Gabriela

Întâlnire cu doamna Gabriela

Domnilor,

Când mă decideam dacă să intru sau nu pe un site de întâlniri și dacă da, pe care, a apărut o fereastră pe FB cu oferta ta. Mi-am asumat riscul și m-am înscris. Am primit imediat mesaje și trebuie să spun că au fost întotdeauna decente, fără vulgarități sau perversiuni. În scurt timp mi-a scris un bărbat, am schimbat mesaje foarte frumoase, mi-a trimis numărul lui de telefon dacă vreau să îl sun. A fost drăguț chiar și cu urechea mea, ne-am vizitat de câteva ori, s-a mutat cu mine în mai și ne-am căsătorit pe 18 iulie.

Nu am crezut niciodată că poți găsi un partener decent pe un site de întâlniri. Nu pot decât să o recomand pe a ta tuturor celor care se simt singuri.

Mi-am șters contul chiar dacă abonamentul meu nu s-a încheiat încă, dar datorită ție nu mai caut pe nimeni.

Mulțumesc, Gabriela.

 


Experiență cu site-urile de dating

Elena și Toma se întâlnesc

Elena și Toma se întâlnesc

Aș dori să vă împărtășesc un eveniment plin de bucurie. 08. 08. 08. 2020 ne-am căsătorit. Ne-am întâlnit prin intermediul site-ului tău de întâlniri acum doi ani. Suntem dovada că nici la cincizeci de ani nu este prea târziu pentru dragoste și pentru o nouă relație.

Întâlnire cu Veronica și Adalbert

Întâlnire cu Veronica și Adalbert

Am planificat prima noastră vacanță împreună în Croația. O săptămână la malul mării, care a mers de minune. Însă, imediat după ce ne-am întors, granițele s-au închis. Se apropia prima noastră aniversare și am ales să sărbătorim în munții Novohradské. Acolo, sub un stejar vechi de 600 de ani, Adalbert m-a cerut în căsătorie. Am spus „Da!” din tot sufletul. Ne vom căsători în vara anului 2021.

Întâlnire cu Renata și Sidoniu

Întâlnire cu Renata și Sidoniu

De atunci, întâlnirile au fost regulate, iar acum ne întâlnim în weekend-uri. Totul curge atât de frumos, trăiește, crește și sunt convinsă că am găsit dragostea adevărată în Sidoniu al meu.

Ne-ați scris - povestea lui Vladimira și Iaroslav

Ne-ați scris - povestea lui Vladimira și Iaroslav

Și în cele din urmă totul a fost diferit. Cu o săptămână înainte de întâlnirea noastră programată, am avut o surpriză. Jarda pur și simplu nu a putut suporta, s-a urcat în mașină seara și a traversat țara și m-a sunat dimineața că a ajuns aici. Era ora 3:46.

Povestea Mariei și a lui Stanislav

Povestea Mariei și a lui Stanislav

În retrospectivă, suntem amândoi foarte fericiți că ne-am înregistrat pe site-ul de întâlniri și că am reușit să ne întâlnim. Uneori nu poți "vedea" pentru ochii tăi, și chiar dacă am fost în aceleași locuri, nu ne-am putut întâlni pentru că am trecut unul pe lângă celălalt, și chiar dacă ne-am fi întâlnit, poate că nu ne-am fi văzut pentru că ne petreceam timpul cu prietenii noștri.....

Ne-ați scris - povestea Olívia și Markéta

Ne-ați scris - povestea Olívia și Markéta

Această întâlnire s-a dovedit a fi o relație care ne-a surprins pe amândoi prin forța și intensitatea ei. Niciunul dintre noi nu mai avusese înainte o relație atât de puternică și de dedicată. Ne întâlnim de șase luni. Și pentru că am reușit să pășim împreună în noul an 2017, am decis să vă trimitem povestea noastră pe site-ul de dating.