Întâlnire cu doamna Gabriela

Întâlnire cu doamna Gabriela

Domnilor,

Când mă decideam dacă să intru sau nu pe un site de întâlniri și dacă da, pe care, a apărut o fereastră pe FB cu oferta ta. Mi-am asumat riscul și m-am înscris. Am primit imediat mesaje și trebuie să spun că au fost întotdeauna decente, fără vulgarități sau perversiuni. În scurt timp mi-a scris un bărbat, am schimbat mesaje foarte frumoase, mi-a trimis numărul lui de telefon dacă vreau să îl sun. A fost drăguț chiar și cu urechea mea, ne-am vizitat de câteva ori, s-a mutat cu mine în mai și ne-am căsătorit pe 18 iulie.

Nu am crezut niciodată că poți găsi un partener decent pe un site de întâlniri. Nu pot decât să o recomand pe a ta tuturor celor care se simt singuri.

Mi-am șters contul chiar dacă abonamentul meu nu s-a încheiat încă, dar datorită ție nu mai caut pe nimeni.

Mulțumesc, Gabriela.

 


Experiență cu site-urile de dating

Povestea Elenei și a lui Alexandru

Povestea Elenei și a lui Alexandru

Astăzi a trecut mai puțin de un an de când ne vizităm reciproc și avem perspective similare pentru viitor. Ne gândim la un teren și la construirea unei case. Vrem să ne îndeplinim visele unul altuia. Dacă două persoane caută o cale de a se întâlni, distanța nu ar trebui să joace un rol important. În acest fel, dorim să vă mulțumim și să le dorim și altora să fie la fel de norocoși ca noi.

Întâlnire cu Bára și Martin

Întâlnire cu Bára și Martin

Aș dori să încurajez toate persoanele singure să continue să creadă că au cu adevărat o șansă de a-și găsi perechea de vis. Căutam un bărbat care să mă facă să mă simt eu însămi, care să iubească natura la fel de mult ca și mine, să fie sportiv și să aibă o viață liniștită. Cu care voi sta în fața unui cort cu un pahar de vin și voi privi apusurile de soare, care mă va face să râd și pentru toate astea îl voi iubi și el mă va iubi pe mine.

Ne-ați scris - povestea lui Libor

Ne-ați scris - povestea lui Libor

Când îmi pierdeam speranța, am răspuns la profilul unei femei la care nici măcar nu speram că va ieși ceva din asta. Cu toate acestea, mi-a răspuns, am schimbat mai multe e-mailuri și ne-am întâlnit la scurt timp după aceea. Ea a fost mai proactivă la prima întâlnire, așa că a venit la mine (distanța noastră comună este de 60 km). Ulterior, ne-am întâlnit în mod regulat la sfârșit de săptămână - o dată ea la mine acasă, a doua oară eu la ea.

Elena și Toma se întâlnesc

Elena și Toma se întâlnesc

Aș dori să vă împărtășesc un eveniment plin de bucurie. 08. 08. 08. 2020 ne-am căsătorit. Ne-am întâlnit prin intermediul site-ului tău de întâlniri acum doi ani. Suntem dovada că nici la cincizeci de ani nu este prea târziu pentru dragoste și pentru o nouă relație.

Întâlnire cu Veronica și Adalbert

Întâlnire cu Veronica și Adalbert

Am planificat prima noastră vacanță împreună în Croația. O săptămână la malul mării, care a mers de minune. Însă, imediat după ce ne-am întors, granițele s-au închis. Se apropia prima noastră aniversare și am ales să sărbătorim în munții Novohradské. Acolo, sub un stejar vechi de 600 de ani, Adalbert m-a cerut în căsătorie. Am spus „Da!” din tot sufletul. Ne vom căsători în vara anului 2021.

Ne-ați scris - Istoria utilizatorului Jiří

Ne-ați scris - Istoria utilizatorului Jiří

Trebuie să vă răspund că datorită site-ului dvs. de întâlniri, deși nu am crezut, am întâlnit o femeie foarte drăguță cu doi copii și este poate o coincidență și, de asemenea, noroc și deja ne cunoaștem familiile unul altuia și ne gândim cum să ne unim cele două vieți împreună....