Ne-ați scris - povestea utilizatorilor Lucie și Pavla

Ne-ați scris - povestea utilizatorilor Lucie și Pavla

Dragă fată de  la date . Vă mulțumesc.

Mulțumită ție am avut prima noastră întâlnire pe 25.2.2015 și cum a decurs?

30.7.2016 am spus DA.

 


Experiență cu site-urile de dating

Ne-ați scris - povestea lui Vladimira și Iaroslav

Ne-ați scris - povestea lui Vladimira și Iaroslav

Și în cele din urmă totul a fost diferit. Cu o săptămână înainte de întâlnirea noastră programată, am avut o surpriză. Jarda pur și simplu nu a putut suporta, s-a urcat în mașină seara și a traversat țara și m-a sunat dimineața că a ajuns aici. Era ora 3:46.

Întâlnire cu Veronica și Adalbert

Întâlnire cu Veronica și Adalbert

Am planificat prima noastră vacanță împreună în Croația. O săptămână la malul mării, care a mers de minune. Însă, imediat după ce ne-am întors, granițele s-au închis. Se apropia prima noastră aniversare și am ales să sărbătorim în munții Novohradské. Acolo, sub un stejar vechi de 600 de ani, Adalbert m-a cerut în căsătorie. Am spus „Da!” din tot sufletul. Ne vom căsători în vara anului 2021.

Ne-ați scris – Povestea lui Anton

Ne-ați scris – Povestea lui Anton

Eu, văduv după 36 de ani de căsnicie frumoasă, ea divorțată după 23 de ani de căsnicie eșuată. Eu sunt lung, înalt de 200 cm, ea este mică, înaltă de 162 cm. Eu lucrez pe cont propriu de la Revoluția de catifea, ea este funcționar public, profesoară....

Întâlnirea dintre Ecaterina și Richard

Întâlnirea dintre Ecaterina și Richard

Locuim la mare distanță unul de celălalt. Este un proces dificil să fuzionezi două lumi separate într-una singură. Dar avem încredere unul în celălalt. Ne iubim unul pe celălalt. Știu că putem face asta împreună. Și de unde știu eu asta? Pot să simt asta. 

Tu ne-ai scris – povestea lui Petru

Tu ne-ai scris – povestea lui Petru

Și acum suntem împreună de șase luni. Ne-am simțit foarte bine împreună. Și cred că mai avem încă mult de lucru. Și avem patru copii împreună, așa că e în regulă. Sunt amuzante și amândoi le iubim. Avem o cheie în dormitor și nu ne este teamă să o folosim. Așa că îmi încrucișez degetele și, credeți-mă, va fi nevoie de o șansă.

Ne-ați scris - povestea Olívia și Markéta

Ne-ați scris - povestea Olívia și Markéta

Această întâlnire s-a dovedit a fi o relație care ne-a surprins pe amândoi prin forța și intensitatea ei. Niciunul dintre noi nu mai avusese înainte o relație atât de puternică și de dedicată. Ne întâlnim de șase luni. Și pentru că am reușit să pășim împreună în noul an 2017, am decis să vă trimitem povestea noastră pe site-ul de dating.