Ne-ați scris - povestea utilizatorilor Lucie și Pavla

Ne-ați scris - povestea utilizatorilor Lucie și Pavla

Dragă fată de  la date . Vă mulțumesc.

Mulțumită ție am avut prima noastră întâlnire pe 25.2.2015 și cum a decurs?

30.7.2016 am spus DA.

 


Experiență cu site-urile de dating

Întâlnire cu Renata și Sidoniu

Întâlnire cu Renata și Sidoniu

De atunci, întâlnirile au fost regulate, iar acum ne întâlnim în weekend-uri. Totul curge atât de frumos, trăiește, crește și sunt convinsă că am găsit dragostea adevărată în Sidoniu al meu.

Întâlnirea dintre Ecaterina și Richard

Întâlnirea dintre Ecaterina și Richard

Locuim la mare distanță unul de celălalt. Este un proces dificil să fuzionezi două lumi separate într-una singură. Dar avem încredere unul în celălalt. Ne iubim unul pe celălalt. Știu că putem face asta împreună. Și de unde știu eu asta? Pot să simt asta. 

Ne-ați scris – Povestea Evei și a lui George

Ne-ați scris – Povestea Evei și a lui George

Am continuat să ne vedem și am realizat că ne simțim extraordinar împreună, că amândoi ne dorim o relație de durată și, în perspectivă, o familie. Am mers în excursii, ne-am cunoscut mai bine și am descoperit cu uimire că locuiam foarte aproape unul de celălalt, la doar 15 minute distanță. După scurt timp, am decis că nu mai am nevoie să caut pe cineva, pentru că George devenise tot ce îmi doream. Este minunat să simți, în sfârșit, că ai găsit „jumătatea”. După o perioadă atât de lungă de căutări, apreciem enorm faptul că ne avem unul pe celălalt.

Ne-ai scris - povestea lui Zuzana și Petra

Ne-ai scris - povestea lui Zuzana și Petra

În cele din urmă, relația la distanță nu a fost suficientă pentru noi, iar eu am decis să mă mut din capitală pentru ca Peter să se ocupe de viitorul relației noastre. Țineți degetele încrucișate și nu vă fie teamă să încercați. Dating funcționează cu adevărat!

Ne-ați scris - povestea Olívia și Markéta

Ne-ați scris - povestea Olívia și Markéta

Această întâlnire s-a dovedit a fi o relație care ne-a surprins pe amândoi prin forța și intensitatea ei. Niciunul dintre noi nu mai avusese înainte o relație atât de puternică și de dedicată. Ne întâlnim de șase luni. Și pentru că am reușit să pășim împreună în noul an 2017, am decis să vă trimitem povestea noastră pe site-ul de dating.

Elena și Toma se întâlnesc

Elena și Toma se întâlnesc

Aș dori să vă împărtășesc un eveniment plin de bucurie. 08. 08. 08. 2020 ne-am căsătorit. Ne-am întâlnit prin intermediul site-ului tău de întâlniri acum doi ani. Suntem dovada că nici la cincizeci de ani nu este prea târziu pentru dragoste și pentru o nouă relație.